Opcje przeglądania

Associated Weavers - wykładziny dywanowe

Associated Weavers jest największym producentem wykładzin dywanowych w Europie. Marka w swojej ofercie posiada kilkadziesiąt kolekcji luksusowych wykładzin w różnym stylu i kolorystyce. Siedziba fabryki AW znajduje się w belgijskim mieście Ronse, w prowincji Flandria Wschodnia i to właśnie tam zlokalizowana jest główna produkcja wykładzin. Produkty Associated Weavers wyróżniają się najwyższą jakością i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy w codziennym użytkowaniu przestrzeni cenią komfort i luksus.

AW - producent luksusowych wykładzin dywanowych

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1964 roku, kiedy to amerykański producent wykładzin dywanowych – Trend Mills, zdecydował się założyć spółkę zależną w belgijskim mieście Ronse. Już 5 lat później Associated Weavers stał się największym światowym producentem tkanych dywanów axminsterskich i największym europejskim producentem drukowanych wykładzin tuftowanych. Dziś AW jest częścią odnoszącej ogromne sukcesy grupy Belgotex International działającej w branży tkanin dekoracyjnych. Zespół Associated Weavers liczy 640 pracowników, a eksport wykładzin dywanowych odbywa się do ponad 55 krajów.

Wykładziny dywanowe Associated Weavers

Od samego początku działalności, fabryka Associated Weavers zajmowała się projektowaniem najlepszej jakości drukowanych wykładzin dywanowych.Przez lata innowacyjny design oferowany przez AW wytyczał trendy rynku wykładzin, co przyczyniło się do ich ogromnej popularności w Europie i Wielkiej Brytanii. Producentowi udało się również oddać w swoich wykładzinach naturę bogatych axminsterskich wzorów i kolorystyki. AW obserwuje wszystkie trendy i innowacje w wystroju wnętrz, zarówno w zakresie kolorystyki, tekstury, jak i techniki produkcji. Dzięki temu w ofercie wykładzin dywanowych AW odnajdziemy kreatywne, nowoczesne i innowacyjne produkty.

Produkcja AW z myślą o środowisku

StaraniaAssociated Weavers aby prowadzić zrównoważoną działalność i przyjazną środowisku naturalnemu produkcję, są bardzo głęboko zakorzenione w strategii biznesowej firmy.W ciągu ostatnich lat marka wdrożyła odpowiednie procesy produkcji, które w znacznym stopniu zredukowały zużycie energii i ilość generowanych odpadów.

Wykładziny AW - zalety i jakość

AW to doskonały wybór wykładzin przeznaczonych zarówno do pomieszczeń mieszkalnych takich jak sypialnia, salon, pokój dzienny, jak i pomieszczeń komercyjnych lub użytkowych. Wszystkie wykładziny wykonane są z najlepszej jakości włókna poliamidowego, co nadaje pomieszczeniom ekskluzywny wygląd.Ponadto, aranżacje z wykładzinami dywanowymi wyglądają niezwykle przytulnie, co wpływa na dobre samopoczucie i harmonię. Niosą one ze sobą również wiele korzyści m.in. komfortowe uczucie ciepła, antypoślizgowość czy dobrą akustykę. Wykładziny dywanowe AW zapewniają najwyższą jakość i trwałość, które zapewniają długie użytkowanie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szukasz tapet i murali? Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym Tapetujemy.pl - Zachęcamy także do odwiedzenia naszego showroomu, w którym prezentujemy dziesiątki tysięcy wzorów!

showroom
montaz
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl