Wykładzina obiektowa Leoxx Woven Stripes 890
towar niedostępny
Opis
Wykładzina obiektowa Leoxx Woven Stripes 890
Wykładzina obiektowa Leoxx Woven Stripes 890 wyróżnia się liniowym wzorem, w którym szerokie i wąskie pasy tworzą uporządkowaną, rytmiczną kompozycję. Takie zestawienie nadaje przestrzeni elegancji, budując atmosferę harmonii i profesjonalizmu. Płasko tkana struktura pętelkowa o subtelnie matowym wykończeniu podkreśla nowoczesny charakter aranżacji, sprawdzając się zarówno w biurach, jak i w hotelowych wnętrzach. Do produkcji wykorzystano włókna Econyl w 100% pochodzące z recyklingu, barwione w masie techniką Solution Dyed - proces ten gwarantuje odporność na promieniowanie UV, trwałość koloru i ograniczenie zużycia wody. Produkcja przebiega w sposób neutralny klimatycznie i zgodny ze standardami GUT, dlatego wykładzina znajduje zastosowanie w projektach certyfikowanych BREEAM, LEED oraz WELL. Klasa użytkowa 33 zapewnia odporność na intensywne użytkowanie, a dodatkowe atuty stanowią możliwość montażu na schodach, wytrzymałość pod krzesłami na kółkach, antypoślizgowa powierzchnia i korzystny wpływ na akustykę wnętrz. Wykładzina obiektowa Leoxx Woven Stripes 890 to połączenie estetyki, funkcjonalności i odpowiedzialności środowiskowej.
O kolekcji wykładzin obiektowych w rolce Leoxx Woven Stripes
Wykładziny obiektowe Leoxx Woven Stripes prezentują liniową, klasyczną strukturę, która doda wnętrzom harmonii i elegancji. Ich runa zostały wykonane z innowacyjnych włókien Econyl, które gwarantują odporność na uszkodzenia, blaknięcie oraz ekologiczny proces produkcji. Produkty wchodzące w skład kolekcji Leoxx Woven Stripes posiadają również certyfikat GUT oraz są odpowiednie do projektów budowlanych zgodnie z BREEAM, LEED i WELL.
Zobacz wszystkie wykładziny obiektowe w rolce Leoxx
Szczegóły
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
5