Wykładzina PCV Altro Classic Blackberry X2547R11
towar niedostępny
Opis
Wykładzina PCV Altro Classic Blackberry X2547R11
Wykładzina PCV Altro Classic Blackberry X2547R11 została zaprojektowana z myślą o miejscach, w których liczy się trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Klasa użytkowa 34/43 potwierdza wysoką odporność na obciążenia i ścieranie, dlatego doskonale sprawdza się w pracowniach, szkołach oraz pomieszczeniach technicznych. Antypoślizgowość klasy R11 ogranicza ryzyko poślizgnięć nawet w trudnych warunkach, przy obecności wody, pyłu czy gliny. Wysoka trudnopalność Bfl-s1 zwiększa poziom ochrony, a struktura materiału poprawia akustykę i zapewnia sprężystość pod stopą. Powierzchnia zachowuje stabilność wymiarową, dobrze znosi zmiany temperatury i współpracuje z systemami ogrzewania podłogowego. Wykładzina PCV Altro Classic Blackberry X2547R11 łączy solidność, funkcjonalność i długowieczność. Stworzy bezpieczne i komfortowe podłoże do codziennej pracy.
O kolekcji wykładzin PCV Altro Classic
Wykładziny PCV Altro Classic stworzono z myślą o miejscach narażonych na różnego rodzaju zanieczyszczenia: np. pył kredowy czy trociny, które obecne są w pracowniach artystycznych i technologicznych. Produkty z serii Altro Classic wyróżniają się wysoką klasą antypoślizgową R11, dzięki której włożone nimi przestrzenie są bezpieczne w użytkowaniu. W dodatku są odporne na ścieranie, odkształcenia oraz kompatybilne z systemami ogrzewania podłogowego.
Zobacz wszystkie wykładziny PCV Altro
Szczegóły
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
5