87bd0ff4eab80099d8a6a3612506177b
  • nowość
Klasa komfortu 2Normalne warunki użytkowania pod krzesłami na kółkachAntystatyczneAcoustique - Redukcja hałasuTłumienie hałasów przenoszonych drogą powietrznąAntypoślizgoweOdporność na strzępienie

Wykładzina Balsan Acoustique Zoom Sonic Confort - STL 910

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Wymiary Płytka 50 x 50 cm
Wysokość runa 3.6 mm
Wysokość całkowtia 10.8 mm
Masa całkowita 5230 g/m²
Gramatura 850 g/m²
Skład 100% Poliamid
Trudnozapalność Cfl-s1

Opis

Wykładzina Balsan Acoustique Zoom Sonic Confort - STL 910

Wykładzina obiektowa w płytce Balsan Acoustique Zoom Sonic Confort 910 została zainspirowana obrazami makro. Artystyczne podejście, jakim kierowała się marka, sprawiło, że motyw przedstawia wiele szczegółów i małych niuansów w szarym odcieniu. Model dostępny jest na podkładzie akustycznym, który idealnie odnajdzie się w przestrzeniach biurowych, gdzie tłumi wszelkie dźwięki np. obcasów. Wykładzina Balsan Acoustique Zoom Sonic Confort - STL 910 dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych, dostępnych wyłącznie na zamówienia powyżej 400m2. 

O kolekcji wykładzin Balsan Acoustique 

Kolekcja wykładzin obiektowych Balsan Acoustique to zbiór wykładzin akustycznych na podkładzie Sonic Confort. Wysokiej jakości filc izolujący został wykonany w większości z materiałów poddanych recyklingowi. Kolekcja wykładzin Balsan Acoustique szczególnie polecana jest wnętrzom użytkowym, hotelom czy biurom, w których ważne jest utrzymanie ciszy.


Zobacz wszystkie wykładziny w płytce Balsan

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl