178ed96ce5338478359d0987e93ab3ef
  • nowość
Klasa komfortu 2Normalne warunki użytkowania pod krzesłami na kółkachAntystatyczneAcoustique - Redukcja hałasuTłumienie hałasów przenoszonych drogą powietrznąAntypoślizgoweOdporność na strzępienie

Wykładzina Balsan Acoustique Zoom HD Sonic Confort - PTM 605

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Wymiary Płytka 50 x 50 cm
Wysokość runa 5.3 mm
Wysokość całkowtia 13.6 mm
Masa całkowita 5430 g/m²
Gramatura 1050 g/m²
Skład 100% Poliamid
Trudnozapalność Cfl-s1

Opis

Wykładzina Balsan Acoustique Zoom HD Sonic Confort - PTM 605 

Wykładzina obiektowa w płytce Balsan Acousitque Zoom HD Sonic Confort - PTM 605 o wymiarach 50x50 cm została zainspirowana strukturą marmuru. Imponujące odzwierciedlenia nawet najmniejszych żyłek i czystość wzoru sprawiają, że charakteryzuje się on majestatycznością, postrzeganą niemal jak żywą. Wykładzina Balsan Acoustique Zoom HD Sonic Confort - PTM 605 wyróżnia się prostotą, geometrią i surowością,  a jednocześnie jest jednym z najbardziej wytrzymałych produktów dedykowanych powierzchniom podłogowym, zwłaszcza pod kątem odbarwienia. Model z podkładem akustycznym Sonic Confort dostępny jest wyłącznie na zamówienie powyżej 200m2.  

O kolekcji wykładzin Balsan Acoustique 

Kolekcja wykładzin obiektowych Balsan Acoustique to zbiór wykładzin akustycznych na podkładzie Sonic Confort. Wysokiej jakości filc izolujący został wykonany w większości z materiałów poddanych recyklingowi. Kolekcja wykładzin Balsan Acoustique szczególnie polecana jest wnętrzom użytkowym, hotelom czy biurom, w których ważne jest utrzymanie ciszy.


Zobacz wszystkie wykładziny w płytce Balsan

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl