17345_1_thumbnail_2525x1220_page1_200737.jpg
  • nowość

Underlay to podkład dedykowany panelom winylowym Designflooring, który należy zamontować przed położeniem podłogi. Stanowi on stabilne podłoże dla paneli winylowych, a jednocześnie niesie za sobą wiele zalet użytkowych, m.in. izolacyjne czy akustyczne. Podkład do paneli winylowych Designflooring Underlay można stosować wyłącznie w połączeniu z podłogami klejonymi. 

 

Zalety podkładu do paneli winylowych Designflooring Underlay: 

★ Zapewnia wysoką stabilność wymiarową

★ Tłumi dźwięki

★ Jest odporny na wgniatanie

★ Posiada wbudowaną barierę hydrofobową

Podkład do paneli winylowych Designflooring Underlay

Ocena: 5
Cena: CENA: 49,20 zł / m2 49.20
Cena netto: 40,00 zł / m2
Opakowanie: 8 m2
Wysyłka: 14 dni
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Szerokość 1 m
Długość 8 m
Grubość 2 mm

Opis

Podkład do paneli winylowych Designflooring Underlay 

Underlay to podkład dedykowany panelom winylowym Designflooring, który należy zamontować przed położeniem podłogi. Stanowi on stabilne podłoże dla paneli winylowych, a jednocześnie niesie za sobą wiele zalet użytkowych, m.in. izolacyjne czy akustyczne. Podkład do paneli winylowych Designflooring Underlay można stosować wyłącznie w połączeniu z podłogami klejonymi. Przed montażem produktu istotna jest jego aklimatyzacja, która powinna trwać tyle samo, co aklimatyzacja paneli winylowych. Podczas montażu natomiast należy się upewnić, czy deski zachodzą na wszelkie łączenia podkładu Underlay. 

Zalety podkładu do paneli winylowych Designflooring Underlay 

Podkład Underlay do paneli winylowych Designflooring charakteryzuje się wieloma zaletami, które zapewniają długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Przede wszystkim produkt zapewnia wysoką stabilność wymiarową oraz odporność na wgniatanie, a także nie wymaga stosowania szczelin dylatacyjnych. Nadaje się do montażu na większości elastycznych podłóg, nawet tych wymagających ochrony lub podłożach zniszczonych. Co więcej, podkład do paneli winylowych Designflooring Underlay skutecznie tłumi dźwięki, obniżając poziom dźwięków uderzeniowych o 15dB (w połączeniu z produktami klejonymi 2 mm, 2,5 mm i 3 mm), a także posiada wbudowaną barierę hydrofobową. Podkład może zostać zamontowany na ogrzewaniu podłogowym (do 27°C) oraz na podłogach, które całkowicie nie wyschły (do układania na podłożach o wilgotności względnej na poziomie nawet 95%).

Specyfikacja i wymiary podkładu Designflooring Underlay

Specyfikacja:

Opór cieplny: 0,01 m²K/W

Izolacja akustyczna: 15 dB +/- 2 dB

Ogrzewanie podłogowe: Tak

Wyrównanie nierówności: brak

Przeznaczenie: Panele winylowe

 

Wymiary:

Grubość: 2,00 mm

Długość: 8,0 m

Szerokość: 1,0 m

Ilość sztuk w paczce: 1 rolka (8 m²)

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl