Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Panele winylowe Therdex Basic Series 2060 są wytłaczane uniwersalnie oraz mają fazowane krawędzie wokół pasów. Zarejestrowane tłoczenie i widoczne słoje i sęki, zapewniają realistyczną strukturę drewna.

Panele winylowe Therdex Basic Series 2060

Ocena: 4.98601
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Deska
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.3 mm
Grubość 2 mm
Wymiary 1219 x 228 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Basic Series 2060

Panele winylowe Therdex Basic Series 2060 są wytłaczane uniwersalnie oraz mają fazowane krawędzie wokół pasów. Zarejestrowane tłoczenie i widoczne słoje i sęki, zapewniają realistyczną strukturę drewna. Deski mają wymiary 1219 x 228 x 2 mm oraz warstwę użytkową 0,3 mm, co pozwala na ich montaż w miejscach użytku domowego. Panele winylowe Therdex Basic Series 2060 są wyposażone w powłokę antypoślizgową klasy R10 zapobiegającą poślizgnięciom. Dodatkowo wysokie właściwości akustyczne, które tłumią hałasy nawet o 5 dB, odporność na wilgoć i naturalne ciepło wpływają na wysoki komfort użytkowania. Powierzchnie winylu można z powodzeniem stosować z ogrzewaniem podłogowym do 27 stopni Celsjusza.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Basic Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex Basic Series składa się z ośmiu realistycznych pozycji w różnych odcieniach drewna. Rewelacyjna kolorystyka w połączeniu z rustykalnym wzornictwem, nada podłodze ciepły i przytulny wygląd. Głębokie tłoczenia, w których reliefy są namacalnie i widoczne, zapewniają ponadprzeciętną estetykę. Ponadto panele winylowe posiadają certyfikat ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo. Fazowane krawędzie z 4 stron deski umożliwiają łatwy i efektowny montaż posadzki LVT. Panele winylowe Basic Series od Therdex rewelacyjnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym do 27 stopni Celsjusza.


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Basic Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl