Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66
Panele winylowe Project Floors Herringbone XL PW 3535/HBL cechują się wysokim komfortem użytkowania oraz ponadprzeciętną akustyką pomieszczenia.

Panele winylowe Project Floors Herringbone XL PW 3535/HBL

Ocena: 5
Cena: CENA: 201,93 zł / m2 201.93
Cena netto: 164,17 zł / m2
Opakowanie: 3.34 m2
Wysyłka: 14 dni
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Klepka
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 2.5 mm
Wymiary 61 x 10.2 cm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Project Floors Herringbone XL PW 3535/HBL

Panele winylowe Project Floors Herringbone XL PW3535/HBL to niesamowita dekoracja imitująca drewnianą podłogę w jodełkę. Na projekcie możemy zobaczyć urokliwe, okrągłe słoje, które są charakterystyczne dla pokryć z prawdziwego drewna. Warstwa użytkowa o grubości 0,55 mm oraz nowoczesna powłoka PU zapewnia ochronę przed uszkodzeniami i zarysowaniami oraz ułatwia czyszczenie i konserwację. Ponadto producent dba również o bezpieczeństwo - panele posiadają certyfikat ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, antypoślizgowości zgodnie z normą R9 lub R10 oraz powłokę antystatyczną. Pokrycie w fantastyczny sposób współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Panele winylowe Project Floors Herringbone XL PW 3535/HBL cechują się wysokim komfortem użytkowania oraz ponadprzeciętną akustyką pomieszczenia. Co więcej, parkiet idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o klasie użytkowania 23, 33 i 42 - sprawia to, że produkty mogą być zastosowane nie tylko w mocno użytkowanych obszarach mieszkalnych, ale również w intensywnie uczęszczanych sektorach komercyjnych i lekkim przemyśle.

O kolekcji paneli winylowych Project Floors Herringbone XL

Kolekcja nietuzinkowych paneli winylowych Project Floors Herringbone XL składa się z dwunastu nowoczesnych podłóg w jodełkę. Ten klasyczny wzór układania z segmentu parkietów drewnianych wreszcie powraca do sklepów, restauracji i domów prywatnych. Jako wykładzina winylowa, montaż parkietu w jodełkę jest doskonałą opcją, aby nadać podłodze elegancki, indywidualny charakter. Ta ponadczasowa posadzka zainspiruje każdego swoim naturalnym dekorem, na którym wyraźnie zaznaczają się okrągłe słoje drewna imitujące prawdziwy parkiet. W porównaniu z dekoracją z prawdziwego drewna, podłogi winylowe Project Floors Herringbone XL cechują się wysokim komfortem użytkowania oraz ponadprzeciętną akustyką pomieszczenia. Ponadto posadzka posiada certyfikat "Indoor Air Comfort Gold" oraz TÜV, który świadczy o tym, że produkty są niskoemisyjne i w pełni bezpieczne.


Zobacz wszystkie panele winylowe Project Floors Herringbone XL

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl