Panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay Ceramic 4970 charakteryzują się grubością 5 mm, która wpływa na ich wytrzymałość i doskonałą miękkość pod stopami.

Panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay Ceramic 4970 kwadratowa płytka

Ocena: 5
Cena: CENA: 217,94 zł / m2 217.94
Cena netto: 177,19 zł / m2
Opakowanie: 2 m2
Wysyłka: 14 dni
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Płytka
Frezowanie Tak
Dekor Kamień
Warstwa użytkowa 0.70 mm
Grubość 5 mm
Wymiary 50.0 x 50.0 cm
Sposób montażu Bezklejowy

Opis

Panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay Ceramic 4970 kwadratowa płytka

Panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay Ceramic 4970 to klasyczna, a zarazem surowa propozycja. Design płytki ceramicznej o dekorze betonu zaczaruje przestrzenie. Łatwe i szybkie w montażu, z pewnością sprawdzą się w każdym miejscu. Panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay Ceramic 4970 charakteryzują się grubością 5 mm, która wpływa na ich wytrzymałość i doskonałą miękkość pod stopami. Ponadto warstwa użytkowa paneli winylowych o grubości 0,70 mm jest antypoślizgowa, odporna na zarysowania, uszkodzenia, plamy, wodę i zużycie. Potwierdza to na ich trwałość, pozwalając na zastosowanie komercyjne o dużym natężeniu ruchu. Kolekcja IVC Commercial Matrix 70 Looselay jest łatwa w utrzymaniu oraz współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Model dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

O kolekcji paneli winylowych IVC Commercial Matrix 70 Looselay

Kolekcja paneli winylowych IVC Commercial Matrix 70 Looselay składa się z nietuzinkowych desek i nowoczesnych płytek. Produkty są łatwe w demontażu oraz dostosowane do ponownego użycia, co sprawia, że stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla projektów biurowych, handlowych, hotelarskich i wynajmowanych mieszkań. Nie musisz przerywać działalności biznesowej, aby zainstalować podłogę – oszczędzając czas i pieniądze – a podłoże pozostaje nienaruszone.


Zobacz wszystkie panele winylowe IVC Commercial Matrix 70 Looselay

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl