Szukasz tapet i murali? Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym Tapetujemy.pl - Zachęcamy także do odwiedzenia naszego showroomu, w którym prezentujemy dziesiątki tysięcy wzorów!

Dlaczego warto wybrać podłogę winylową Project Floors?

Dlaczego warto wybrać podłogę winylową Project Floors?

Dlaczego warto wybrać podłogę winylową Project Floors? 

Panele winylowe zdobywają coraz większą popularność w zdobieniu naszych podłóg. Są one nie tylko bardzo funkcjonalne i trwałe, ale również w niesamowity sposób imitują posadzki z naturalnych materiałów. Te luksusowe panele stały się prawdziwym, wnętrzarskim hitem! Sprawdźmy, dlaczego warto wybrać podłogę winylową Project Floors.

Panele winylowe Project Floors

Zalety podłóg winylowych Project Floors

Panele winylowe Project Floors są przede wszystkim ponadprzeciętnie trwałe i wysoce odporne na uszkodzenia, co wyróżnia je na tle innych podłóg. Co więcej, bogate wzornictwo i autentyczna faktura sprawiają, że panele LVT są świetną alternatywą dla tradycyjnych posadzek z drewna, kamienia i płytek, przez co z łatwością można dopasować je do prawie każdej koncepcji stylistycznej. Dodatkowo panele winylowe Project Floors posiadają właściwości, antystatyczne, antypoślizgowe oraz doskonale współgrają z ogrzewaniem podłogowym do temperatury 28°C. Ponadto, są łatwe w utrzymaniu czystości oraz posiadają powłokę PU, co sprawia, że wybór ten jest inwestycją na długie lata. Podłogi LVT są naturalnie ciepłe, elastyczne i miękkie pod stopami, co znacząco zwiększa komfort ich użytkowania. Project Floors oferuje użytkownikom niezliczone możliwości aranżacyjne: różne wzory układania, bogata kolorystyka i wzornictwo, połączenie różnych dekorów czy zastosowanie intarsji. 

Project Floors, czyli podłoga pasująca do każdego wnętrza

Luksusowa podłoga Project Floors to fantastyczny wybór dla każdego domu, nieruchomości lub powierzchni komercyjnej. Winyl stał się najpopularniejszą alternatywą dla podłóg drewnianych lub laminowanych, ponieważ jest niezwykle wytrzymały, wodoodporny i dostępny w pięknych oraz autentycznych wzorach. Jego wszechstronność sprawia, że można go używać w każdym pomieszczeniu w domu. Co więcej, powierzchnia LVT nie ulegnie wgnieceniu ani zarysowaniu tak łatwo, jak niektóre drewniane czy kamienne podłogi.  Wytrzymałość, wodoodporność, doskonała przyczepność i antypoślizgowość, sprawiają, że panele Project Floors doskonale nadają się do kuchni, łazienek, a nawet pralni. Ponadto, podłogi z winylu są dostarczane w pojedynczych deskach podobnych do laminatu, a zakres super realistycznych wzorów nie ma granic, z dostępnymi płytkami, mozaikami, kamieniami i różnymi wzorami układania, takimi jak jodełka. Posadzka nadaje się również do ogrzewania podłogowego, co oznacza, że w Twoim mieszkaniu nigdy nie będzie zimnego miejsca. Panele winylowe Project Floors to podłogi, które wpasują się do każdego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu zaaranżowana jest przestrzeń. Dzięki szerokiemu wyborowi dekorów każdy znajdzie coś, co będzie spełnieniem jego indywidualnych wymagań.

[product id="2359, 2329, 2342, 2392"]

Panele winylowe Project Floors - czy są szkodliwe dla zdrowia?

Panele winylowe Project Floors są nieustannie i ze szczególną dokładnością sprawdzane pod kątem obecności i emisji szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie. Badania pozwalają stwierdzić, że podłogi winylowe od Project Floors wykazują wartości znacząco poniżej prawnie dozwolonych limitów. Co więcej, zakład produkcyjny posiada certyfikat według normy ISO 9001 i 14001, co oznacza między innymi, że do wyprodukowania powierzchni LVT nie zostały użyte żadne tworzywa sztuczne z recyklingu nieznanego pochodzenia, a jedynie granulaty, których skład można z łatwością i na bieżąco kontrolować. Ponadto, podłogi nie zawierają szkodliwych plastyfikatorów oraz są higienicznie wykonane i łatwe w utrzymaniu czystości, zatem są w pełni odpowiednie dla alergików. To wszystko sprawia, że użytkowanie paneli winylowych Project Floors nie jest w żadnym stopniu szkodliwe czy niebezpieczne dla zdrowia. 

Czy podłogi Project Floors są ekologiczne?

PCW, z którego zrobione są panele winylowe Project Floors, zawierają jedynie 43% ropy naftowej, co sprawia, że złożone są tylko w minimalnym stopniu z nieodnawialnych zasobów. Materiał PCW zbudowany jest w 57% z chloru, który jest uzyskiwany z soli kamiennej i dostarczany w sporych ilościach. Chlor jest obecny w cząsteczce PCW w równie silnym wiązaniu chemicznym, jak w używanej na co dzień soli spożywczej. Cała produkcja odbywa się w procesach energooszczędnych, przez co potrzebuje o wiele mniej energii niż wiele produktów alternatywnych. Co więcej, niesamowita trwałość przy bardzo niskich kosztach utrzymania, przyczynia się również do dobrego, ogólnego bilansu energii wykorzystywanej do produkcji i użytkowania podłóg winylowych Project Floors.

Panele winylowe Project Floors

Wstępna konserwacja podłogi winylowej - dlaczego jest zalecana?

Panele winylowe Project Floors są niezwykle wytrzymałe i trwałe, ale jak każda wykładzina podłogowa wymagają regularnej konserwacji, która pozwala utrzymać efekt nowości. Należy więc pamiętać, że fabryczna powłoka PU w żaden sposób nie zastąpi wstępnej konserwacji po ułożeniu. Jest ona tylko gwarancją na ochronę podczas etapu układania podłogi. Z uwagi na to, że stworzone fabrycznie zabezpieczenie PU ze względu na proces produkcji, jest o wiele cieńsze niż końcowa warstwa ochronna, producent rekomenduje wstępną konserwację szczególnie w obiektach komercyjnych. Obszar mieszkalny można również poddać konserwacji wstępnej, co pozwoli dodatkowo zabezpieczyć podłogę, ułatwi znacząco jej czyszczenie oraz ograniczy osiadanie kurzu i innych zanieczyszczeń.

Panele winylowe we wnętrzach użytkowych - dlaczego warto?

Podłogi winylowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe, solidne i niewrażliwe na wilgoć. Prawidłowo zainstalowane i konserwowane mogą służyć przez długie lata. Warstwa użytkowa PU o pięciu klasach obciążenia sprawia, że powierzchnia paneli Project Floors jest odporna na zarysowania i plamy oraz jest dostosowana do wymagań i warunków, jakie panują w danej przestrzeni. Wszechstronność winylu sprawia, że jest ulubieńcem właścicieli zarówno domów, mieszkań, jak i powierzchni użytkowych. Przy tak wielu różnych kolorach i wzorach podłóg winylowych możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone. Dzięki niemu możesz stworzyć wygląd luksusowego kamienia lub twardego drewna bez kosztów używania tych naturalnych materiałów. Co więcej, ułożone na dużej powierzchni stworzą jednolity efekt.

[product id="2406, 2437, 2442, 2454"]

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl