Wykładzina dywanowa Edel Carpets Zeal 119 Angora
  • nowość

23 (Heavy domestic use)do użytku komercyjnegoNormalne warunki użytkowania na schodachAcoustique - Redukcja hałasuTłumienie hałasów przenoszonych drogą powietrznąAntypoślizgoweMożliwość zastosowania na posadzkach z ogrzewaniem podłogowymAntystatyczneNormalne warunki użytkowania pod krzesłami na kółkach

Wykładzina dywanowa Edel Carpets Zeal 119 Angora

Ocena: 0
Cena: CENA: 436,80 zł / m2 436.80
Cena netto: 355,12 zł / m2
Wysyłka: 7 - 14 dni
ilość - + m2

Dane techniczne

Wymiary Rolka 400 cm
Gramatura 2040 gr/m2
Skład 100% PA 6.6 Antron
Trudnozapalność Cfl-s1

Opis

Wykładzina dywanowa Edel Carpets Zeal 119 Angora

Wykładzina dywanowa Edel Carpets Zeal 119 Angora jest gęstym, super miękkim i wyjątkowo mocnym pokryciem podłogowym z pięknym połyskiem masy perłowej. Dywan idealnie tłumi odgłosy, posiada właściwości antystatyczne, antypoślizgowe, ogniodoporne oraz odporne na światło. W doskonały sposób współgra z ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina dywanowa Edel Carpets Zeal 119 Angora posiada certyfikat komfortu powietrza w pomieszczeniach. Wpasuje się we wnętrza domowe, biurowe jak i komercyjne o dużym natężeniu. Model dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych.

O kolekcji wykładzin dywanowych Edel Zeal

Kolekcja wykładzin dywanowych Edel Carpets Zeal to najwyższy luksus w tekstylnych wykładzinach podłogowych. Łączy w sobie wygląd wiskozy z wytrzymałością i trwałością poliamidu 6.6. Kolekcja wykładzin dywanowych Edel Carpets Zeal dostępna jest w pięciu delikatnych, naturalnych kolorach.


Zobacz wszystkie wykładziny dywanowe Edel

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl