Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Panele winylowe Therdex Xstralong Series 18040 mają piękny, naturalny wygląd i wyglądają zupełnie jak prawdziwa, drewniana podłoga.

Panele winylowe Therdex Xstralong Series 18040

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Deska
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 3 mm
Wymiary 1829 x 228 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Xstralong Series 18040

Panele winylowe Therdex Xstralong Series 18040 mają piękny, naturalny wygląd i wyglądają zupełnie jak prawdziwa, drewniana podłoga. Tłoczenie powierzchni sprawia, że struktura drewna jest wyczuwalna pod palcami. Wyjątkowa konstrukcja wpływa na akustykę, która powoduje, że podłoga pozostaje cichą podstawą we wnętrzu. Panele winylowe Therdex Xstralong Series 18040 polecane są każdemu, kto szuka atmosfery funkcjonalnej podłogi o naturalnym stylu. Dzięki warstwie użytkowej 0,55 mm posadzka może być z powodzeniem wykorzystana w każdym projekcie domowym, jak i komercyjnym. Materiały wykończeniowe idealnie współpracują w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Projekt ten dostępny jest w ośmiu ponadczasowych wersjach.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Xstralong Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex składa się z ośmiu wzorów o wyglądzie drewna. Każda z desek o wymiarach 1829 x 228 x 3 mm posiada wytłoczenia w systemie Registered Deep oraz fazowane krawędzie wokół pasów. Ponadto właściwości akustyczne, odporność na uszkodzenia i zarysowania oraz wysoka tolerancja na wilgoć wpływa na ponadprzeciętność i wyjątkowość tej powierzchni podłogowej. Podłogi winylowe Therdex Xstralong Series nadają się do intensywnego użytku domowego i komercyjnego.


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Xstralong Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl