Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Panele winylowe Therdex Premium Series 70050 mają niesamowicie realistyczny wygląd, dzięki wytłoczonemu pasowi. Oznacza to, że struktura drewna jest nie tylko widoczna, ale i namacalna, co nadaje podłodze estetyczne i wyrafinowane wykończenie.

Panele winylowe Therdex Premium Series 70050

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Deska
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 2.5 mm
Wymiary 1219 x 228 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Premium Series 70050

Panele winylowe Therdex Premium Series 70050 mają niesamowicie realistyczny wygląd, dzięki wytłoczonemu pasowi. Oznacza to, że struktura drewna jest nie tylko widoczna, ale i namacalna, co nadaje podłodze estetyczne i wyrafinowane wykończenie. Ponadto czterostronna v-fuga zapewnia naturalny design oraz idealne dopasowanie desek podłogowych. Panele winylowe Therdex Premium Series 70050 posiadają wierzchnią warstwę użytkową 0,55 mm, co oznacza, że posadzka doskonale nadaje się do intensywnego użytkowania. Dodatkowo właściwości akustyczne pomagają w tłumieniu hałasu nawet o 5 dB. Powierzchnia LVT doskonale współpracuje z ogrzewaniem podłogowym do 27 stopni Celsjusza.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Premium Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex Premium Series składa się z dwunastu autentycznych dekorów, które są nie do odróżnienia od prawdziwej podłogi drewnianej. Posadzka charakteryzuje się doskonałym formatem deski, który idealnie sprawdzi się do układania w jodełkę. Niezwykle realistyczne i szczegółowe tłoczenie zostało stworzone dzięki, bardzo wyrafinowanej technice, w której struktura drewna jest namacalna. Ponadto fazowane krawędzie (V-Fove) z 4 stron deski, zapewniają możliwość układania podłogi we wszelkiego rodzaju konstrukcjach. W projektowaniu własnej podłogi z Therdex Premium Series masz nieskończone możliwości aranżacyjne!


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Premium Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl