Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Panele winylowe Therdex Original Series 15042 mają niezwykle naturalny wygląd, który wnosi wrażenie autentycznej drewnianej podłogi do Twojego domu.

Panele winylowe Therdex Original Series 15042

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Deska
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 2.5 mm
Wymiary 1524 x 228 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Original Series 15042

Panele winylowe Therdex Original Series 15042 mają niezwykle naturalny wygląd, który wnosi wrażenie autentycznej drewnianej podłogi do Twojego domu. Długie deski LVT nadają pomieszczeniu większej objętości, przestrzeni i lepszego wyglądu. Cudowne, realistyczne dekory posiadają wytłaczaną strukturę, w której można zarówno wyczuć, jak i zobaczyć sęki. Deski mają wymiary 1517 x 228 x 2,5 mm oraz warstwę użytkową 0,55 mm, co sprawia, że z powodzeniem nadadzą się do intensywnego użytku domowego i komercyjnego. Panele winylowe Therdex Original Series 15042 posiadają fazowane krawędzie(V-Froove) ze wszystkich stron deski, co zapewnia perfekcyjne dopasowanie. Dodatkowo podwyższona akustyka pozwala na tłumienie hałasu nawet o 5 dB. Powierzchnie winylu można z powodzeniem stosować z ogrzewaniem podłogowym do 27 stopni Celsjusza.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Original Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex Original Series składa się z osiemnastu wyjątkowo pięknych dekorów, które są trudne do odróżnienia od naturalnie drewnianej podłogi. Bardzo realistyczna, solidna konstrukcja, z unikalnym designem, który daje jeszcze mniej powtarzalny efekt, będzie imponującym wykończeniem luksusowego wnętrza. Zarejestrowane tłoczenie zapewnia nietuzinkowy, wyczuwalny w dotyku i widoczny relief, który zapewnia estetykę. Ponadto panele winylowe posiadają certyfikat ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo.


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Original Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl