cd88f997d4d95658b8e621df0639b212
Panele winylowe Therdex Herringbone Original Series 7013 charakteryzują się bardzo długimi deskami, które nie różnią się niczym od podłóg z naturalnych materiałów.

Panele winylowe Therdex Herringbone Original Series 7013 jodełka

Ocena: 5
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Klepka
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 2.5 mm
Wymiary 609.6 x 152.4 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Herringbone Original Series 7013

Panele winylowe Therdex Herringbone Original Series 7013 charakteryzują się bardzo długimi deskami, które nie różnią się niczym od podłóg z naturalnych materiałów. Cudowne, realistyczne dekory posiadają wytłaczaną strukturę, w której można zarówno wyczuć, jak i zobaczyć sęki. Deski mają wymiary mają wymiary 15,25 x 60,96 cm, grubość 2,5 mm oraz warstwę użytkową 0,55 mm, co sprawia, że z powodzeniem nadadzą się do intensywnego użytku domowego i komercyjnego. Panele winylowe Therdex Original Series 7013 posiadają fazowane krawędzie(V-Froove) ze wszystkich stron deski, co zapewnia perfekcyjne dopasowanie. Dodatkowo podwyższona akustyka pozwala na tłumienie hałasu nawet o 5 dB. Powierzchnie PVC można z powodzeniem stosować z ogrzewaniem podłogowym do 27 stopni Celsjusza.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Original Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex Original Series składa się z osiemnastu wyjątkowo pięknych dekorów, które są trudne do odróżnienia od naturalnie drewnianej podłogi. Bardzo realistyczna, solidna konstrukcja, z unikalnym designem, który daje jeszcze mniej powtarzalny efekt, będzie imponującym wykończeniem luksusowego wnętrza. Zarejestrowane tłoczenie zapewnia nietuzinkowy, wyczuwalny w dotyku i widoczny relief, który zapewnia estetykę. Ponadto panele PCV posiadają certyfikat ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo.


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Original Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl