Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Panele winylowe Therdex Chevron Series 12041 to piękna podłoga charakteryzująca się bardzo długimi deskami, których nie można odróżnić od naturalnego drewna.

Panele winylowe Therdex Chevron Series 12041

Ocena: 4.98193
ilość - + m2

OBLICZ ZAPOTRZEBOWANIE PODŁOGI

Wprowadź powierzchnię (m2):

Zapotrzebowanie wynosi:

Dane techniczne

Format Deska
Frezowanie Tak
Dekor Drewno
Warstwa użytkowa 0.55 mm
Grubość 2.5 mm
Wymiary 1219 x 228 mm
Sposób montażu Klej

Opis

Panele winylowe Therdex Chevron Series 12041

Panele winylowe Therdex Chevron Series 12041 to piękna podłoga charakteryzująca się bardzo długimi deskami, których nie można odróżnić od naturalnego drewna.To dlatego, że posadzka została odtworzona tak wiernie, jak to tylko możliwe. Deski podłogowe mają długość 121,9 cm, szerokość 22,8 cm i grubość 2,5 mm oraz są wyposażone w matową warstwę PU 0,55 mm. Panele winylowe Therdex Chevron Series 12041 są popularną opcją posadzek w wielu projektach komercyjnych i mieszkaniowych. Zastosowana technologia V-fugi wzmacnia ich naturalny wygląd i poprawia trwałość. Podłoga ma również szereg praktycznych zalet, takich jak tłumienie odgłosów chodzenia o 5 dB(A). Ponadto powierzchnia nadaje się również do łączenia z ogrzewaniem podłogowym do maksymalnej temperatury 27°C. Właściwości wodoodporne i antypoślizgowe sprawiają, że poślizgnięcie się na tej podłodze będzie wyzwaniem.

O kolekcji paneli winylowych Therdex Chevron Series

Kolekcja imponujących paneli winylowych Therdex Chevron Series składa się z dwunastu wzorów o wyglądzie prawdziwego drewna. Te wyjątkowe produkty zostały wyprodukowane w trzech wariantach: jodełki węgierskiej, jodełki klasycznej i długiej deski. Te trzy opcje mają ten sam kolor i nadruk, by nadać całości elegancji. Panele winylowe posiadają fazowane krawędzie (V-Froove) ze wszystkich stron deski. Dodatkowo właściwości akustyczne, jakimi jest tłumienie hałasu chodzenia o 5 dB(A) oraz współpraca z ogrzewaniem podłogowym i odporność na wilgoć wpływa na niesamowity komfort użytkowania. Twórz, łącz i wprowadzaj innowacje razem z panelami winylowymi Therdex Chevron Series.


Zobacz wszystkie panele winylowe Therdex Chevron Series

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl