Infolinia: 71 321 0 321, wew. 2
|
|
|
SHOWROOM WROCŁAW: PL. STRZELECKI 25 | GDYNIA: UL. ORŁOWSKA 66

Szukasz tapet i murali? Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym Tapetujemy.pl - Zachęcamy także do odwiedzenia naszego showroomu, w którym prezentujemy dziesiątki tysięcy wzorów!

Zapraszamy do nowego showroomu w Gdyni! ARCYDOM & Tapetujemy.pl

Zapraszamy do nowego showroomu w Gdyni! ARCYDOM & Tapetujemy.pl

Zapraszamy do nowego showroomu w Gdyni! ARCYDOM & Tapetujemy.pl 

Modernizm gdyński to jedna z najcenniejszych wartości miasta znanego jako miejsce "morza i marzeń". To marzenia, morze i architektura modernistyczna przyciągnęły nas do Gdyni, gdzie postanowiliśmy otworzyć drugi showroom ARCYDOM & Tapetujemy.pl. To wydarzenie miało miejsce prawie dekadę po powstaniu naszego pierwszego konceptu, otwierając kolejny, istotny rozdział w historii naszej firmy i umieszczając naszą markę na mapie trójmiasta.

nowy showroom wnętrzarski gdynia

Arcydom Gdynia

Naturalnym wyborem było umieszczenie showroomu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni, a więc w Orłowie, w oryginalnej przedwojennej kamienicy, otoczonej nowoczesną zabudową Nowego Orłowa. Kamienica ta, zlokalizowana przy głównej ulicy, wyróżnia się zaokrąglonymi balkonami i witryną sklepową, stanowiąc doskonały przykład przedwojennej architektury miasta. Nasz nowy showroom nie tylko pełni rolę przestrzeni prezentacji nowoczesnych i inspirujących rozwiązań w dziedzinie aranżacji wnętrz, ale także harmonijnie wpisuje się w lokalne dziedzictwo architektoniczne.

Nowy showroom w Gdyni to dla nas nie tylko kolejny krok w rozwoju firmy, lecz również istotny etap w historii marki. Jesteśmy przekonani, że połączenie marzeń, morza i modernistycznej architektury stworzy wyjątkowe doświadczenie dla naszych klientów, inspirując ich do kreowania wymarzonych przestrzeni życiowych. Jesteśmy miejscem otwartym dla wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w świecie nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich i odkryć, jak marzenia o wymarzonym domu mogą stać się rzeczywistością.

Za projekt wnętrza showroomu Arcydom & Tapetujemy.pl odpowiada Anna Maria Sokołowska z pracowni Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Głównym celem naszej współpracy było wprowadzenie stylu i prostoty modernizmu w kolorowy i bogaty we wzory asortyment okładzin ściennych oraz podłogowych. Przekształcenie pustego lokalu, który częściowo zachował dawną funkcję, w nowoczesne, funkcjonalne i przestronne wnętrze stanowiło duże wyzwanie. “Zależało nam na takim wydzieleniu poszczególnych stref, aby nie zamykać ich formalnie, a jedynie stworzyć wizualne wyodrębnienie, z zachowaniem neutralnej bazy, ale również z możliwością wyeksponowania bogatej oferty produktów w większym formacie niż tylko próbniki katalogowe. Dlatego właśnie duży nacisk został położony na użycie różnych rodzajów tapet i wzorów, oraz zróżnicowanie okładzin podłogowych, aby ekspozycja była pełna i spójna “ - mówi Anna Maria Sokołowska. 

showroom Arcydom

Arcydom & Tapetujemy.pl Gdynia

We wnętrzu showroomu nie zabrakło obłych kształtów, nawiązujących do formy witryny i detali kamienicy. Elementy te pojawiają się w zabudowie wyspy z wzornikami tapet, w recepcji i w zabudowach grzejników. Podłoga wykonana w klasyczną jodłę z czarnym dekorem łączy dwa układy podłóg, wydzielając środkowe strefy ekspozycji. Pionowe detale przy suficie podkreślają wysokość pomieszczeń, stanowiąc jednocześnie harmonijne zamknięcie kompozycji. 

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej lokalizacji przy ul. Orłowskiej 66 w Gdyni! Jesteśmy otwarci dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 11:00 - 15:00. 

Projekt wnętrza: Anna Maria Sokołowska Architektura wnętrz, w zespole z Kamilą Drewing

Zdjęcia: Magdalena Łojewska. VEY Interior Photography

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl